banner181

Aile kurmak için Dacia’dan yeni bir bahane: Dacia Lodgy

08 Mart 2012 Perşembe 18:03
Bu haber 5657 kez okundu

Kolay ulaşılan, zor vazgeçilen Dacia, 82. Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni modeli Lodgy ile boy gösterdi. 7 kişilik kapasitesiyle özellikle kalabalık ailelerin tercihi olacak çok amaçlı Lodgy’nin, birçok özelliği uygun fiyatla sunmasıyla tüketiciden rağbet görmesi bekleniyor. Dacia Lodgy, yakıt tasarrufu ve düşük karbon emisyonuyla aile bütçeleri kadar gezegeni de koruyacak.

Aile kurmak için Dacia'dan yeni bir bahane: Dacia Lodgy
Uygun fiyatlarıyla kolay ulaşılan ve sahip olanların kolay kolay vazgeçemediği otomobil Dacia, 7 kişilik çok amaçlı (MPV) yeni modeli Lodgy’yi 82. Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomotiv dünyasına kattı. Çok amaçlı araç segmentinde oldukça iddialı olan Lodgy’nin özellikle kalabalık ailelerden ilgi görmesi bekleniyor.

Logan, Sandero ve Duster’ın yaratıcısı Dacia, yeni modeli Lodgy’yi çok amaçlı bir otomobil arayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladı. Dacia, pek çok özelliği bir arada sunan Lodgy’i çok uygun fiyata satışa sunarak, fırsat buldukça şehir hayatından uzaklaşmak isteyen ailelerin hayatını her açıdan kolaylaştırmayı hedefliyor. Dacia Lodgy, kullanıcılarına, sevdikleriyle birlikte trafikte bile güzel zaman geçirme olanağı sunuyor.

Şehirden Lodgy ile kaç
Lodgy çekici iç tasarımı ve modern ekipmanlarıyla dikkat çekerken, ön kısmındaki zarif farları ve farklılaştırılmış ızgarasıyla Dacia’nın yeni görsel kimliğini yansıtıyor. Dacia’nın felsefesine uygun olarak, standart özellikler doğrudan, anlaşılır ve kullanıcıların beklentilerine uyumlu bir şekilde otomobilde yer buluyor. Geniş dış boyutuyla paralel olarak geniş bir iç hacme sahip olan modelin 5 ve 7 kişilik versiyonları bulunuyor. Uzun ve kısa seyahatler için aranan konforu

sunan Dacia Lodgy, Isofix giydirmeyle donatılmış arka iki koltuğuyla çocukların konfor ve güvenliğini de sağlıyor.

Dacia Lodgy’de hayat dokunmatik
Dacia Lodgy’nin Media Nav multimedya sistemi içinde gösterge tablosuna yerleştirilmiş 7 inçlik bir dokunmatik ekran, radyo, telefon, uydu navigasyon, haritalar, ayarlar ve medya içeriği bulunuyor. Bu sistem mp3 oynatıcılarla da bağlantı kurabiliyor. Akıllı telefon kadar kolay kullanılan bu sistem, dokunmatik navigasyon ikonlar sayesinde kullanıcı dostu bir menü, iki boyutlu grafikler ve üç boyutlu kuş bakışı sunuyor. Kullanıcılar, USB port ve özel web arayüzüyle içerikleri kolayca ekleyip güncelleyebiliyor. 
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder