banner181
banner210

ATSO Kemer temsilciliğine Kadir Batu atandı

08 Mart 2012 Perşembe 14:15
Bu haber 640 kez okundu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, ATSO Kemer temsilciliğine atanan Kadir Batu’yu kabul etti. Görüşmede Batu'yu tebrik eden Budak, “Kemer Türkiye’nin ilk planlı turizm bölgesidir. Dünyanın en güzel deniz...

ATSO Kemer temsilciliğine Kadir Batu atandı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, ATSO Kemer temsilciliğine atanan Kadir Batu’yu kabul etti. Görüşmede Batu'yu tebrik eden Budak, “Kemer Türkiye’nin ilk planlı turizm bölgesidir. Dünyanın en güzel deniz plaj ve dağ buluşmasının yaşandığı bu bölge turizm kapasitesindeki hızlı artışla birlikte bugüne kadar yoğun göçe maruz kaldı. Bu gelişme beraberinde esnaf göçünü de getirdi. Kemer’de bugün karşımıza çıkan sorunlar artık bir 10-15 yıl öncesinden çok farklıdır.” dedi.

    Kemer’in sorunları ile Antalya kent merkezinin sorunlarının büyük benzerlik gösterdiğine dikkat çeken Budak, oda yönetimi olarak Kemer’in mevcut sorunlarına çözüm üretirken güçlü bir yapıya ihtiyaç duyduklarını vurguladı. Budak, “Kadir Batu da böyle bir yapıyı oluştururken birikimi ve bölgeye olan hâkimiyeti ile bize büyük katkı sağlayacak bir arkadaşımızdır. Kendisinin Kemerli olması, yıllarca bu bölgede esnaflık yapması, Kemer’in ve esnafın sorunlarına vakıf olması hem bizim hem de bölge esnafı için büyük bir avantaj olacak, Kemer’e götüreceğimiz hizmetlerde bize güç katacak.” diye konuştu.

    Kadir Batu da ATSO yönetimi ile sıkı işbirliği içerisinde Kemer’e en iyi hizmeti vermek için çalışacağını belirtti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder