banner181

Hırsızlar, odun ve kömür çaldı

08 Mart 2012 Perşembe 13:50
Bu haber 1004 kez okundu

Kırıkkale’nin Karşıyaka Mahallesi’nde bir eve giren hırsızlar odun ve kömür çaldı.         Hırsızlıktan dert yanan Karşıyaka Mahallesi sakinleri akşamları misafirliğe dahi gidememekten şikayet...

Hırsızlar, odun ve kömür çaldı
Kırıkkale’nin Karşıyaka Mahallesi’nde bir eve giren hırsızlar odun ve kömür çaldı.

        Hırsızlıktan dert yanan Karşıyaka Mahallesi sakinleri akşamları misafirliğe dahi gidememekten şikayet ediyor. Kimseyi suçlamak istemediklerini belirten Mahalle Muhtarı Cemil Yılmaz, yetkililerden bu konudaki önlemlerin artırılmasını beklediklerini söyledi. İki dönemdir mahallede muhtarlık yaptığını hatırlatan Muhtar Yılmaz, bu yılki kadar hırsızlık olayının hiç yaşanmadığına dikkat çekti. Yılmaz, “Vatandaşlarımız sürekli muhtarlığımıza gelerek bizlere dert yanıyor. Yaşadıkları hırsızlık olayından duydukları rahatsızlığı dile getiriyor. Kış mevsiminde durum böyleyse yaz mevsiminde ne yapacağız çok merak ediyoruz.” dedi.

        Sözlerine devam eden Yılmaz, “Eve giren hırsızlar hiçbir şey bulamasa dahi evdeki turşu, salça bidonunu, bakır kazanları alıyorlar. Artık insanlar başsağlığına ve misafirliğe gidemez duruma geldi. Sağ olsun emniyetimiz gerekli hassasiyeti gösterip çalışmalar yapıyor, ancak buna rağmen yaşanan olayların arkası kesilmedi. Bazı hırsızların gerçekte yaşlarının büyük, nüfus cüzdanında küçük olması nedeniyle ön kapıdan giriyor arka kapıdan çıkıyor.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder