banner181

Başkan Küçük: Kutlu Doğum Platformu’na elden gelen katkıyı yapacağız

08 Mart 2012 Perşembe 13:46
Bu haber 541 kez okundu

Elbistan Müftüsü Abdussamet Pat, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla platform tarafından güzel etkinlikler planladıklarını belirtti. Belediye Başkanı Durmuş Küçük de Kutlu Doğum Platformu’na Elbistan Belediyesi olarak ellerinden gelen katkıyı...

Başkan Küçük: Kutlu Doğum Platformu'na elden gelen katkıyı yapacağız
Elbistan Müftüsü Abdussamet Pat, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla platform tarafından güzel etkinlikler planladıklarını belirtti. Belediye Başkanı Durmuş Küçük de Kutlu Doğum Platformu’na Elbistan Belediyesi olarak ellerinden gelen katkıyı yapacaklarını söyledi.

        Elbistan Müftüsü Abdussamet Pat, utlu Doğum Haftası dolayısıyla 20 ayrı sivil toplum kuruluş temsilcisi ile Elbistan Belediyesi Kent Konseyi’nin yer aldığı Kutlu Doğum Platformu süreci hakkında bilgi vermek üzere Belediye Başkanı Durmuş Küçük’ü makamında ziyaret etti.

    AK Parti İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Müftü Abdussamet Pat, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla platform tarafından oldukça güzel etkinlikler planlandığını söyledi. Pat, “20 ayrı dernek ve müftülüğümüz ile birlikte Elbistan Belediyesi Kent Konseyi’nden oluşan platform tarafından Kutlu Doğum Haftası için 10 ayrı toplantı düzenlendi. Toplantıların sonunda alınan kararlar ve yapılacak etkinliklerle ilgili olarak fikir ediniyoruz.” diye konuştu.

    Belediye Başkanı Durmuş Küçük ise yaptığı değerlendirmede, bu önemli haftanın güzel programlarla şenleneceğini aktardı. Başkan Küçük, şöyle dedi: “Kutlu Doğum Platformu’na, Elbistan Belediyesi olarak elimizden gelen katkıyı yapacağız. Geçmiş yıllara nazaran çok zengin bir program olduğunu gördüm. Bu organizasyonda emeği olan dernek ve vakıf yöneticilerimize de teşekkür ederim. Bu hafta içinde ödüllü yarışmalar, mehteran yürüyüşü, semazen gösterileri, kitap okunmasını teşvik eden programlar ve diğer bir çok etkinlikleri içerisine alan çok zengin bir Kutlu Doğum Haftası geçireceğiz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder