banner181

İzmir'deki oda başkanları kadınlara karanfil dağıttı

08 Mart 2012 Perşembe 13:36
Bu haber 654 kez okundu

İzmir'in Kemeraltı çarşısında biraraya gelen oda başkanları, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıttı.Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği ile İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) tarafından düzenlenen etkinlikte...

İzmir'deki oda başkanları kadınlara karanfil dağıttı
İzmir'in Kemeraltı çarşısında biraraya gelen oda başkanları, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıttı.Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği ile İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) tarafından düzenlenen etkinlikte 10 oda başkanı biraraya geldi. Çarşıdaki dükkanları dolaşan başkanlar, hanımlara karanfil dağıttı.

Kadınların sadece bir gün hatırlanmaması gerektiğini belirten Dernek Başkanı Hasan Ceylan, "Temelinde böyle bir güne karşıyım, çünkü pozitif ayrımcılığa tamamen karşıyım. Şu anda ise bunu yapmak zorundayız. Dileğim, her günün kadınlar, erkekler, insanlar günü olabileceği bir dünya. Bugün için tüm kadınlarımıza şiddetten uzak, mutlu ve sağlıklı aile yuvaları diliyorum." dedi. İESOB Başkan Vekili Selahattin Arslan ise, "Bu kutlamanın her gün olması gerekiyor. Bundan sonra daha çok çalışıp Kemeraltı'nı daha çok canlandırmamız ve eski günlerine getirmemiz lazım." şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder