banner181
banner210

Belediyeden hayvanserverlere eğitim

08 Mart 2012 Perşembe 13:10
Bu haber 674 kez okundu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, hayvanseverlere yönelik “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” verdi.     5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu çerçevesinde Antalya Su ve Atık Su İdaresi...

Belediyeden hayvanserverlere eğitim
Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, hayvanseverlere yönelik “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” verdi.

     5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu çerçevesinde Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT) konferans salonunda düzenlenen eğitime Antalya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Muammer Saygılı, Büyükşehir, Konyaaltı ve Muratpaşa belediyelerinin veteriner müdürlükleri ile Orman ve Su İşleri Antalya İl Müdürlüğü’nden uzmanlar ile hayvanseverler katıldı. Eğitimde katılımcılara 5199 sayılı kanun, hayvan davranışı, bakımı ve beslenmesi, hasta hayvanların tanınması, hayvanların kısırlaştırılması, aşılanmasıyla ilgili bilgiler verildi. Eğitimini başarıyla tamamlayanlara, Orman ve Su İşleri Antalya İl Müdürlüğü’nden “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi” kimlik kartı verilecek.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder