banner181

Pınarspor taraftarlarından emniyet'e ziyaret

08 Mart 2012 Perşembe 13:06
Bu haber 1637 kez okundu

Kütahya Pınarspor taraftarı olan ve Bahattin Çini İlk Öğretim Okulu'nda eğitim gören bir grup kız öğrenci Kütahya İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık'ı makamında ziyaret etti.    Bahattin Çini İlköğretim Okulu'nda...

Pınarspor taraftarlarından emniyet'e ziyaret
Kütahya Pınarspor taraftarı olan ve Bahattin Çini İlk Öğretim Okulu'nda eğitim gören bir grup kız öğrenci Kütahya İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık'ı makamında ziyaret etti.

    Bahattin Çini İlköğretim Okulu'nda eğitim gören ve Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü'nün de sosyal sorumluluk projeleri kapsamında desteklediği Pınarspor'un bir grup kız taraftarları İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık'ı makamında ziyaret etti.

    'Ben Ablayım', 'Ben Teyzeyim', 'Ben Kız'ım' yazılı pankartlarla Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yaptırmış oldukları ziyaretten memnuniyetini dile getiren İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, minik ziyaretçilerine dünya kadınlar gününün dünyadan önce Türkiye'de kutlandığını dile getirerek şöyle konuştu:

    "Sizler bizim geleceğimizin garantisi olan evlatlarımızsınız. Sizler de birgün eğitiminizi tamamlayarak bu ülkenin değerleri arasında yerinizi alacaksınız. Türkiye'de kadın hakları dünyadan önce ilan edildi. Atatürk'ün inkilapları ile kadınlara hakları verilmiştir."

    Ziyareti ardından minik öğrenciler getirdikleri minik çiçekleri Kadir Akbıyık'a armağan etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder