banner181

Muğla’da spor federasyon temsilcileri toplandı

08 Mart 2012 Perşembe 12:44
Bu haber 490 kez okundu

Muğla’da 35 branşın federasyon il temsilcilerinin katıldığı toplantıda, spor dallarının problemlerine çözüm ve spor faaliyetlerini bütün vatandaşlara yaygınlaştırmanın yolları arandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin...

Muğla'da spor federasyon temsilcileri toplandı
Muğla’da 35 branşın federasyon il temsilcilerinin katıldığı toplantıda, spor dallarının problemlerine çözüm ve spor faaliyetlerini bütün vatandaşlara yaygınlaştırmanın yolları arandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu başkanlığındaki toplantıda, lisanslı sporcu sayısının artırılması için yapılması gerekenler de görüşüldü.

Federasyon temsilcilerinin sıkıntılarını dinleyen Hacıcaferoğlu, önümüzdeki sezon Muğla’da yapılacak yatırımlarla ve tesislerle ilgili bilgi verdi. İl Müdürü Hacıcaferoğlu, nihai hedeflerinin olimpiyatlara sporcu yetiştirmek olduğunu belirterek, bu konuda il genelinde etkin çalışmalar yürütüldüğünü söyledi: “Federasyon il temsilcilerine, maksimum katkıyı sağlamaları konusunda talimat verdim. Düzenli olarak rapor istiyorum. Elbirliğiyle Muğla’nın bir spor kenti haline getirilmesini sağlamalıyız.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder