banner181

Kadınlar gününde öldürüldü

08 Mart 2012 Perşembe 12:13
Bu haber 867 kez okundu

Pendik'te, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşayan Azeri uyruklu kadın, sığındığı sağlık merkezinde kocasının yakını tarafından silahla vurularak öldürüldü. Gidecek yeri olmayan 3 çocuk annesi kadının, geceyi geçirmek için sağlık...

Kadınlar gününde öldürüldü
Pendik'te, eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşayan Azeri uyruklu kadın, sığındığı sağlık merkezinde kocasının yakını tarafından silahla vurularak öldürüldü. Gidecek yeri olmayan 3 çocuk annesi kadının, geceyi geçirmek için sağlık merkezine sığındığı öğrenildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde saat 3.00'te meydana gelen olay, şöyle gelişti: eşi ile boşanma aşamasında olduğu öğrenilen Azeri uyruklu Diyar Bengitay (40), evi terk ederek memleketine gitmek için dışarı çıktı. Kurtköy Yeşilyurt Caddesi üzerindeki özel bir polikliniğe gelen Bengitay, geceyi burada geçirmek için yetkililerden izin istedi. İzin verilmesi üzerine Bengitay, çantalarıyla birlikte sağlık merkezinde kalmaya başladı. Bu sırada, eşinin yakını olduğu öğrenilen Öner B., Bengitay'ı takip ederek sağlık merkezine geldi. Zanlı Öner B., hastaneye sığınan Diyar Bengitay'ı silahla vurarak kaçtı. Zanlı bir süre sonra gözaltına alındı. Kanlar içerisinde yere yığılan Bengitay ise hayatını kaybetti. Bengitay'ın cesedi, incelemenin ardından Pendik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bu arada polis, cinayetin ardından kayıplara karışan Bengitay'ın eşinin yakalanması için çalışma başlattı. Polisin cinayetle ilgili soruşturması sürüyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder