banner181

banner213
banner210

Çalışan kadınlar Muğla Vali Vekili Gürhan’ı ziyaret etti

08 Mart 2012 Perşembe 11:53
Bu haber 447 kez okundu

Aile ve Sosyal Politikalar Muğla İl Müdürü Burhan Akkuzu, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın çalışanların yer aldığı bir heyetle Vali Vekili Salih Gürhan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Vekili Gürhan, “Her gün...

Çalışan kadınlar Muğla Vali Vekili Gürhan'ı ziyaret etti
Aile ve Sosyal Politikalar Muğla İl Müdürü Burhan Akkuzu, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın çalışanların yer aldığı bir heyetle Vali Vekili Salih Gürhan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Vali Vekili Gürhan, “Her gün kadınlar günü. Toplumun temel faktörü, temel taşı kadınlarımız. Toplumdaki yerinizi her geçen gün daha çok önemsiyoruz. Dolayısıyla Dünya Kadınlar Günü'nde sizleri kutluyor, eşinizle ve ailenizle mutlu bir yaşam diliyorum. Bu gelişinizden dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Akkuzu da Gürhan’a ziyaretlerini kabul ettikleri için teşekkür etti. Akkuzu, bugün Atatürk anıtına çelenk koyacaklarını ve basın açıklaması yapacaklarını da söyledi. Heyet daha sonra Muğla Devlet Hastanesi Doğum Servisi ve Muğla Cezaevi'ndeki kadınları ziyaret amacıyla oradan ayrıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder