banner181

Süpermarket sahibi çiftin şüpheli ölümü soruşturuluyor

07 Mart 2012 Çarşamba 18:38
Bu haber 1261 kez okundu

KKTC'deki en büyük marketlerden Erülkü Market'in sahibi Oktay Erülkü (61) ve eşi Ülgen Erülkü'nün (56) ölümü ülkede gündeme oturdu. Dün akşam saatlerinde Beşparmak-Bufavento kalesi yakınlarında araçlarının dışında yerde ölü...

Süpermarket sahibi çiftin şüpheli ölümü soruşturuluyor
KKTC'deki en büyük marketlerden Erülkü Market'in sahibi Oktay Erülkü (61) ve eşi Ülgen Erülkü'nün (56) ölümü ülkede gündeme oturdu. Dün akşam saatlerinde Beşparmak-Bufavento kalesi yakınlarında araçlarının dışında yerde ölü olarak bulunan çiftin cesedi üzerinde otopsi yapıldı. KKTC polisi, cesetler üzerinde yapılan doktor kontrolünde, herhangi bir darp izine rastlanmadığını açıkladı. Kesin sonuç ise otopsi raporuyla ortaya çıkacak.

İNTİHAR ŞÜPHESİ

Polis ekiplerinin Erülkü çiftinin aracında yaptığı araştırmada, ’Laneit 90’ adlı tarım ilacı ve boş ayran şişesinin yanı sıra, birlikte çekilmiş çok sayıda bastırılmış fotoğrafları bulunmasının ardından çiftin intihar ettikleri üzerinde duruluyor.

Erülkü çiftinin yakınları ise çiftin yüklü miktarda borçları sebebiyle intihar ettiği şeklindeki haberlerin asılsız olduğunu belirtti.

Bu arada Kıbrıs Medya Grubu'na mesaj gönderen ve 'Tuğra Teşkilatı' adlı grup adına açıklama yaptığını söyleyen bir kişi, Erülkü çiftini kendilerinin öldürdüğünü öne sürdü.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder