banner181

10 aylık bebeğini komalık eden zanlının annesi: Devlet, oğlumu tedavi ettirsin

07 Mart 2012 Çarşamba 18:36
Bu haber 491 kez okundu

Giresun'da 10 aylık bebeğini darp ederek ağır yaralayan baba E.Y.'nin annesi Gülüşan Öveç, "Benim oğlum öyle kötü biri değildi. Neden böyle oldu? Niye oldu ben bilemiyorum." dedi. Öveç, devletten oğlunun tedavisi için destek istedi....

10 aylık bebeğini komalık eden zanlının annesi: Devlet, oğlumu tedavi ettirsin
Giresun'da 10 aylık bebeğini darp ederek ağır yaralayan baba E.Y.'nin annesi Gülüşan Öveç, "Benim oğlum öyle kötü biri değildi. Neden böyle oldu? Niye oldu ben bilemiyorum." dedi. Öveç, devletten oğlunun tedavisi için destek istedi.

        Öveç, yaptığı açıklamada, gözyaşları içerisinde olay günü ile oğlunu anlattı. Olay günü oğluna oturmaya gittiğini ifade eden Öveç, "Oğlumun evine gittim. İçeri girdim gelinim kızını hazırlıyor. Gelinime nolduğunu sordum. Gelinim, 'Çocuğa birşey oldu' dedi. Döndüm oğluma 'Vurdun mu?' dedim. 'Yok anne delimiyim, çocuğuma niye vurayım?' dedi. Sonra hemen çocuğu aldım hastaneyte götürdüm." diye konuştu.

        Öveç, kendisinin olayı görmediğini ancak öğrenciği kadarıyla, olayın şöyle geliştiğini anlattı: "O gün iki bira içmiş. Ne yaptığını bilmiyor. 'İş bulamadım' diye bunalıma girdi. 'Çocuk da ağlıyor' diye çocuğu dövmüş. Size şunu söyleyeyim. Benim oğlum öyle kötü biri değildi. Çok iyi biriydi. İş bulamayınca bunalıma girdi. Çok iş aradı. İş bulamayıncada akli dengesini kaybetti. Oğlum karısına bulaşık bile yıkatmaz, bir dediğini iki etmezdi. Çok iyi birisiydi. Neden böyle oldu? Niye oldu ben bilemiyorum. Komşuları bile şaşkın. Devlet yokmu bunu tedavi etsinler. Bu kadar cani değildi. Yavrusunu kızını çok seviyordu. Çocuğuma biri büyümü yaptı, noldu?"

        Oğlu ile gelininin 4 yıl önce evlendiklerini, D.M.Y. isminde de 3 yaşında bir erkek çocuklarının daha olduğunu aktaran Öveç, torununu kendisinin büyüttüğünü sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder