banner181
banner210

SIRMA tadında hafif içimlik maden suyu

07 Mart 2012 Çarşamba 19:11
Bu haber 349 kez okundu

Türkiye’nin lider su ve maden suyu üreticisi Sırmagrup; yeniliklerine devam ediyor. Özel tasarım turkuvaz şişede Sırma Exclusive doğal maden suyunu piyasaya çıkaran firma; hafif gazlı ve kolay içim imkânı sunan yeni ürünüyle; maden suyunu keyif içeceği olarak tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

SIRMA tadında hafif içimlik maden suyu
Türkiye’nin lider su ve maden suyu üreticisi Sırmagrup; Sırma Exclusive serisine yeni bir ürün daha ekledi. Hafif gazlı ve  düşük sodyumlu yapısıyla öne çıkan Sırma Exclusive Maden Suyu, susuzluğu gidermek ve ferahlamak için en sağlıklı, en kolay içim sunan tercihler arasında yer alıyor.

Türkiye’de maden suyu denince ilk akla gelen marka olan Sırma; modern ve trend yaratan dinamik yapısını şişe tasarımlarında da ortaya koyuyor. Anadolu Cam tarafından gerçekleştirilen turkuvaz cam şişe tasarımı ile sofraların şıklığını bütünleyici bir görselliğe sahip olan Sırma Exclusive Maden Suyu; içerdiği hafif gaz oranıyla Türk damak tadına uygun bir lezzete sahip. 330 ml ve 750 ml seçenekleri ile seçkin restoranlarda ve satış noktalarında yerini alan Sırma Exclusive Maden Suları ile benzersiz kokteyller hazırlamanız da mümkün. 
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder