banner181

Karabüklü öğrencilerden Siirt'teki kardeş okula anlamlı hediye

07 Mart 2012 Çarşamba 13:25
Bu haber 423 kez okundu

Özel Karabük Safran İlköğretim Okulu, Siirt'in Eruh ilçesinde bulunan 75. Yıl Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu'na giysi, ayakkabı, kitap ve kırtasiye yardımı gönderdi.         Özel Karabük Safran...

Karabüklü öğrencilerden Siirt'teki kardeş okula anlamlı hediye
Özel Karabük Safran İlköğretim Okulu, Siirt'in Eruh ilçesinde bulunan 75. Yıl Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu'na giysi, ayakkabı, kitap ve kırtasiye yardımı gönderdi.

        Özel Karabük Safran İlköğretim Okulu öğrencileri 75. Yıl Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu öğrencilerine 1. sınıftan 8. sınıfa kadar kullanabilecekleri, kitap, kırtasiye malzemesi, kıyafet ve ayakkabı yardımı yaptı. Yapılan yardımlarla kardeşlik köprüleri kurduklarını belirten Özel Karabük Safran İlköğretim Okulu Müdürü Suat Bilir, eğitimde dayanışmayı büyük bir değer olarak gördüklerini dile getirdi. Suat Bilir, "Kardeş okul dayanışması Türkiye'deki tüm eğitim kurumlarına örnek olacak bir uygulamadır. Kardeş okula desteklerimiz bundan sonra da devam edecektir. Yardım yapan öğretmen, aile ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder