banner181
banner210

Rumların doğalgaz tahminleri tutmadı

07 Mart 2012 Çarşamba 13:25
Bu haber 598 kez okundu

Rum tarafının tek yanlı olarak ilan ettiği “Münhasır Ekonomik Bölge” içerisinde bulunan ve “Afrodit” olarak adlandırılan 12’nci parseldeki doğal gaz yatağının içeriğiyle ilgili tahminler tutmadı.Rum gazetelerinden Fileleftheros...

Rumların doğalgaz tahminleri tutmadı
Rum tarafının tek yanlı olarak ilan ettiği “Münhasır Ekonomik Bölge” içerisinde bulunan ve “Afrodit” olarak adlandırılan 12’nci parseldeki doğal gaz yatağının içeriğiyle ilgili tahminler tutmadı.

Rum gazetelerinden Fileleftheros “Doğalgaz Yatağı 5,1 Trilyon Ayak Küp’e İniyor... 12’nci Parseldeki Doğalgaz Yatağıyla İlgili Yeni Tahminler” başlıklarıyla ilk sayfadan yayımladığı haberinde, 12’nci parseldeki doğalgaz yatağıyla ilgili yapılan yeni tahminin, ilk başta yapılan tahminlere göre 5,1 trilyon ayak küpe kadar azalmakta olduğunu yazdı. Doğalgaz yatağının içeriğiyle ilgili olarak ilk başta yapılan tahminlerin 7 trilyon ayak küp civarında olduğunu hatırlatan gazete, yeni tahminin “Netherlants Sewell & Associates Ltd” tarafından yapılan analizlerin sonucunda ortaya çıktığını kaydetti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder