banner181

İzmir'deki operasyonda gizli kamerayla esrar alışverişi görüntülendi

07 Mart 2012 Çarşamba 13:12
Bu haber 841 kez okundu

İzmir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu ve esrar alışverişi görüntülere yansıdı. Esrar sattıkları iddiasıyla 7 kişi gözaltına alınırken gizli kamera tarafından esrar alışverişi de görüntülendi.Narkotik Büro Amirliği ekipleri,...

İzmir'deki operasyonda gizli kamerayla esrar alışverişi görüntülendi
İzmir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu ve esrar alışverişi görüntülere yansıdı. Esrar sattıkları iddiasıyla 7 kişi gözaltına alınırken gizli kamera tarafından esrar alışverişi de görüntülendi.

Narkotik Büro Amirliği ekipleri, Bayraklı ilçesinde esrar satan kişileri takibe aldı. Yaklaşık iki aylık izleme süresince İ.G. ve kardeşi S.G.'nin elebaşılığını yaptığı iddia edilen suç örgütü üyelerinin esrar satması, polis kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülere, "torbacı" denen şahısların alıcılara malı getirmesi ve elden vermesi yansıdı. Teknik takibin ardından operasyon düzenleyen polis ekipleri, baskın anını da kayıt altına aldı. Evlerin kapılarını kırarak giren ekipler, zanlıları yere yatırarak gözaltına aldı. Operasyonda İ.G. ve S.G. ile torbacılık yaptığı iddia edilen İ.H., M.M.A., Y.B., Y.E.S. ve K.M. yakalandı. Narkotik köpeği Kena'nın da katıldığı aramalarda ise "meşe" tabir edilen esrar ele geçirildi. Zanlıların, sorgulanmalarının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder