banner181

MHP yönetimi, meclis üyeleri ile bir araya geldi

07 Mart 2012 Çarşamba 13:03
Bu haber 1209 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Mete Eke, İl Genel Meclis üyeleri ile aylık bilgilendirme toplantısında bir araya geldi. İl binası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Mete Eke, il sekreteri Resul Şahin ile 15...

MHP yönetimi, meclis üyeleri ile bir araya geldi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Mete Eke, İl Genel Meclis üyeleri ile aylık bilgilendirme toplantısında bir araya geldi. İl binası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Mete Eke, il sekreteri Resul Şahin ile 15 İl Genel Meclis üyesi katıldı.

        Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, ilçe, belde ve köylerdeki sorunlar hakkında bilgi almak için İl Genel Meclis üyeleri ile bir araya geldiklerini ifade etti. Mete Eke, her ay düzenli bir şekilde yapılan toplantı ile ilçe, belde ve köylerdeki sorunları birinci ağızdan öğrenme fırsatı bulduklarını söyledi. Toplantıya katılan İl Genel Meclis üyeleri, bölgelerindeki sorunlar hakkında İl başkanı Mete Eke’ye bilgi verdi, sorunların çözüm yolları hakkında görüşlerini dile getirdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder