banner181

Batman Petrolspor’da Ömer yine sakatlandı

07 Mart 2012 Çarşamba 12:37
Bu haber 501 kez okundu

Batman Petrolspor’un alt yapısından yetişip yıllardır Profesyonel takımda forma giyen stoper Ömer Tanrıverdi'nin dizindeki sakatlık yeniden nüks etti. Genç sporcunun sakatlanması takım arkadaşları ve Batmanspor kamuoyunda üzüntü ile karşılandı....

Batman Petrolspor'da Ömer yine sakatlandı
Batman Petrolspor’un alt yapısından yetişip yıllardır Profesyonel takımda forma giyen stoper Ömer Tanrıverdi'nin dizindeki sakatlık yeniden nüks etti. Genç sporcunun sakatlanması takım arkadaşları ve Batmanspor kamuoyunda üzüntü ile karşılandı.

    Sakatlığı için İstanbul Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alınan sporcunun sakatlığının ciddi olduğunu Belirten Petrolspor Kulüp Masörü Selim Gür, “Tektik sonuçları bekleniyor. Sonuçlara göre iğne tedavisi veya sporcumuzun tekrar ameliyat olması sözkonusu. Türkiye'nin en iyi spor hekimleri ile iletişime girdik. Önümüzdeki günlerde kesin sonuç ortaya çıkacaktır.” dedi.

    Şansız olduğunu belirten başarılı futbolcu Ömer Tanrıverdi ise ''Malesef kendime çok iyi bakmama rağmen bir türlü sakatlıktan kurtulamadım. Allah beterinden korusun yaşım henüz genç en kısa zaman kendimi toparlayıp sahalara döneceğim. İstanbul'daki hocalarımın neye karar vereceklerini kesin olarak bilmiyorum. İnşallah ameliyata gerek kalmaz.'' diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder