banner181
banner210

Öğrenciler okul gazetesi için röportaj yaptılar

07 Mart 2012 Çarşamba 11:15
Bu haber 666 kez okundu

Adana Emine Sapmaz İlköğretim Okulu Müdürü Bekir Bozpınar ve öğrencileri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler Zihni Aldırmaz ile röportaj yaptılar.Okul Müdürü Bekir Bozpınar, öğretmen...

Öğrenciler okul gazetesi için röportaj yaptılar
Adana Emine Sapmaz İlköğretim Okulu Müdürü Bekir Bozpınar ve öğrencileri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler Zihni Aldırmaz ile röportaj yaptılar.

Okul Müdürü Bekir Bozpınar, öğretmen Nuran Apaydın ile birlikte Başkan Vekili Aldırmaz’ı makamında ziyaret eden 8/F sınıfı öğrencileri Naime Nur Günbattı ile Berk Cem Tatar, okullarının bahçesini kilit parke ile kapladığı ve basket potası kurduğu için teşekkür ettiler. Okullarında yayınlanacak gazeteye haber yapmak için Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı çeşitli sorular yönelten öğrenciler, aldıkları yanıtlardan memnun kaldılar.

Büyükşehir Belediyesinin yatırımlarından, ‘Akıllı Dokunuş Projesi’ kapsamındaki çalışmalardan, gençliğe ve öğrencilere verdiği hizmete kadar çeşitli soruları yanıtlayan Başkan Vekili Aldırmaz, yönetim anlayışlarının insan odaklı olduğunu vurguladı.

Öğrencilerden “Ortak Akıl Gençlik Projesi” hazırlamalarını da isteyen Başkan Vekili Aldırmaz, “Biz ‘ortak akıl, ortak başarı’ anlayışıyla hizmet üretiyoruz. Herkesin, her kesimin fikir ve önerilerine çok önem veriyoruz. Sizler de ‘gençlik projesi’ hazırlarsanız, Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerle birlikte çalışmak isteriz” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder