banner181

Bisikleti ile ikinci kez Çanakkale turuna çıktı

07 Mart 2012 Çarşamba 11:04
Bu haber 434 kez okundu

Adana Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü sporcularından Orhan Kotluk, bu yıl bisikleti ile ikinci kez Çanakkale turuna çıktı.Bisiklet sporcusu Orhan Kotluk’u Sarıçam Belediyesi önünden Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Sarıçam Kaymakamı...

Bisikleti ile ikinci kez Çanakkale turuna çıktı
Adana Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü sporcularından Orhan Kotluk, bu yıl bisikleti ile ikinci kez Çanakkale turuna çıktı.

Bisiklet sporcusu Orhan Kotluk’u Sarıçam Belediyesi önünden Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Sarıçam Kaymakamı Ali Taşkın Balaban ile Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Zekeriya Şarbak Çanakkale’ye uğurladı.

Orhan Kotluk’a başarılar dileyen Başkan Zenbilci, bu seyahat boyunca madden ve manen yanında olacaklarını belirti.

Bisikletçi Orhan Kotluk, geçmiş yıllarda Anıtkabir’e bisikletle gittiğine dikkat çekerek, “Geçtiğimiz yıl başladığım Çanakkale turuna bu yıl da devam ediyorum. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü nedeniyle bu ile bisikletimle 9 günde ulaşıyorum. Çanakkale’de düzenlenen resmi anma törenlerine ve etkinliklere katıldıktan sonra Adana’ya döneceğim. Amacım genç kuşaklara Çanakkale’nin önemini anlatmak için mesaj vermek.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder