banner181

Sanatçı Ahmet Şafak, Başkan Kara’yı ziyaret etti

07 Mart 2012 Çarşamba 10:09
Bu haber 542 kez okundu

Özgün müzik sanatçısı Ahmet Şafak, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti.Kadirli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser için Osmaniye’ye geldiğini ifade...

Sanatçı Ahmet Şafak, Başkan Kara'yı ziyaret etti
Özgün müzik sanatçısı Ahmet Şafak, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti.

Kadirli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konser için Osmaniye’ye geldiğini ifade eden Ahmet Şafak, Başkan Kara’ya çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bugüne kadar biri anonim eserlerden oluşmak üzere kendisinin sözlerini yazdığı 9 albüm çıkardığını kaydeden Ahmet Şafak, “Ben bir sanatçıyım. Dünyaya sanatın geniş, duygusal, hoşgörülü, renkli ama bir o kadar da sorumluluk isteyen penceresinden bakarım. Ben bu ülkenin sanatçısıyım. Gayem milli kültüre eserler kazandırarak hizmet etmektir.”dedi.

Ahmet Şafak’ın sahnedeyken insanların yüreğini tutabilen bir sanatçı olduğunu söyleyen Başkan Kadir Kara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kara, “Ahmet Şafak ülkemiz için çok önemli bir değer. Beste yapmak, şarkı söylemek ve sahneye çıkmak müzisyenlik için yeterli ve Türkiye ölçeğinde fazla iken sanatın kültürle ilişkisini anlatmak için kitap yazmak dahil pek çok çalışmaya imza atan bir isim.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder