banner181

Özgürlüğün üniforması: Levi’s denim ceketler

02 Mart 2012 Cuma 17:26
Bu haber 1823 kez okundu

Yeni sezonla birlikte Levi’s®, denim ceketlerini okyanusa batırdı ve çıkardı. Baharda tatlı bir rüzgarın hafifçe dalgalandırdığı saçlarınızla okyanus renklerindeki Levi’s® denim ceketiniz uyum içinde olacak. Levi’s® denim ceket giyenler kentin sokaklarında özgürlüğe yelken açacak.

Özgürlüğün üniforması:  Levi's denim ceketler
İlkbahar Yaz 2012 sezonunda her zamanki gibi denim sanatındaki ustalığını konuşturan Levi’s®’ın denim ceketleri, okyanusa batırıp çıkarılmış gibi renk tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Belirgin kesimler ile rafine ve modern bir görünüm sunuluyor. Levi’s® denim ceketlerdeki özenli detaylar ise stil sahibi duruşunuzu güçlendiriyor.

Kadınlara feminen ve ‘cool’ modeller
Kadın koleksiyonundaki Levi’s® denim ceketler hem ‘cool’ hem de oldukça feminen çizgileriyle öne çıkıyor. Levi’s® denim ceketlerin bel hizasının üzerinde duracak şekilde kısa ve beli kapayacak uzunlukta klasik modelleri bulunuyor. Çizgili bir tişörtü daracık jegginglerinizin içine sokabilir; üzerine kısa Levi’s® denim ceketinizi giyerek trendy bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Erkeklere asi ve modern çizgiler
Koleksiyonda erkekler için sunulan Levi’s® denim ceketler asi Levi’s® denim ceketler ‘denim on denim’ yani alt-üst denim giyme trendinin vazgeçilmezleri arasında da ayrıcalıklı bir yere sahip. Levi’s® denim pantolon ve gömlekle kombinleyeceğiniz Levi’s® denim ceketle özgürlükçü tavrınız çok ama çok net olacak.

Yeni koleksiyonda el işçiliği, basitlik ve dayanıklılık yine ön planda
Uçsuz bucaksız; bozulmamış kıyılar ve çetin bir yaz… Levi’s®’ın İlkbahar/Yaz 2011 koleksiyonu, engebeli kumsallardan, geleneksel çiftliklerden ve uzun ve sıcak yaz günlerinde açık havada çalışırken geçirilen zamandan ilham alıyor. ‘The Sea Ranch’ ana teması ile otantikliğe gerçek bir tutkuyu yansıtan koleksiyon, daha iyi bir gelecek inşa ederken, geçmişe de saygı duyuyor.

El işçiliği, sadelik, dayanıklılık, yenilik ve sürdürülebilirlik unsurları ön planda. Stil sahibi ve belirgin kesimlerle daha rafine ve modern bir görünüm amaçlanıyor. Yaz güneşiyle birlikte cool, fresh ve okside olmuş tonlar geri dönüyor. Zengin renk paletinde çivit, tütün, kırmızı ve taze yaz beyazları ile yıkanmış, yıpranmış ve güneş yanığı tonlar var...
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder