banner181

Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın tanıtım etkinlikleri devam ediyor

02 Mart 2012 Cuma 12:06
Bu haber 1552 kez okundu

Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın tanıtım etkinlikleri devam ediyor. Ataköy Atletizm Salonu’nda 9 - 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası öncesinde 3 - 4 Mart tarihlerinde Marmara Forum AVM’de tanıtım...

Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın tanıtım etkinlikleri devam ediyor
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın tanıtım etkinlikleri devam ediyor. Ataköy Atletizm Salonu’nda 9 - 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası öncesinde 3 - 4 Mart tarihlerinde Marmara Forum AVM’de tanıtım etkinlikleri düzenleniyor.

    Şampiyona öncesinde hem şampiyonayı tanıtmak hem de Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nın sevimli maskotları Tik ve Tak’ı AVM ziyaretçileri ile buluşturmak için düzenlenen tanıtım etkinliklerinde Marmara Forum AVM içine mini atletizm pisti kurulacak. İlk olarak 18 - 19 Şubat’ta düzenlenen tanıtım etkinlikleri büyük ilgi görmüştü.

    Etkinliklerde minik ziyaretçilere eğlenceli atletizm oyunları ile atletizmin sevdirilmesi hedeflenirken AVM içinde 14 metre koşu yarışları düzenlenecek. “Ne kadar yüksek? Ne kadar uzun?” ölçü tabloları ile dünya salon atletizm rekorları tanıtılırken, “Şampiyonluk kürsüsü” ve “finish” temalı fotoğraf panoları ile AVM ziyaretçileri Dünya Salon Atletizm Şampiyonası öncesi şampiyonluk heyecanını bizzat kendileri deneyimlemiş olacaklar.

    Etkinliklerin yanı sıra; “Dünya Atletizmi’nden Kareler” adlı fotoğraf sergisi atletizmin unutulmaz anlarını, görüntülerini alışveriş merkezine taşıyacak. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası tanıtım etkinlikleri Marmara Forum AVM’de 3 - 4 Mart tarihlerinde 11.00 - 19.00 saatleri arasında düzenlenecek.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder