banner181
banner210

'Altın Çocuklar Yarışıyor' sınavında dereceye girenler ödüllendirildi

02 Mart 2012 Cuma 11:17
Bu haber 1020 kez okundu

Muş'ta FEM ve Anafen dershaneleri tarafından düzenlenen 'Altın Çocuklar Yarışıyor' sınavında dereceye giren okul, öğretmen ve öğrenciler ödüllendirildi.        Sınavda üç ayrı kategoride değerlendirme...

'Altın Çocuklar Yarışıyor' sınavında dereceye girenler ödüllendirildi
Muş'ta FEM ve Anafen dershaneleri tarafından düzenlenen 'Altın Çocuklar Yarışıyor' sınavında dereceye giren okul, öğretmen ve öğrenciler ödüllendirildi.

        Sınavda üç ayrı kategoride değerlendirme yaptıklarını belirten Dershane Genel Müdürü Ayhan Atmaca, dereceye giren 16 öğrenci ile bu öğrencilerin öğretmenlerine altın hediye ettiklerini belirtti.

        Başarıda okul müdürleri, öğretmenleri ve velilerinin de önemli bir payı olduğunu belirten Atmaca, sınavda en başarılı olan 3 okulun idarecilerine de başarı plaketi ve hediye çekleri takdim ettiklerini ifade etti.

        "Bu ödülleri kazanan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve müdürlerimizden bundan sonra da başarılarının geleceğinden eminim." diyen Atmaca, 3-4 Mart tarihinde Muş genelinde 5. 6. 7. sınıflar arasında Seviye Tespit Sınavı (STS) yapılacağını ve 6 bine yakın öğrencinin girmesinin beklendiğini sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder