banner181

Başvuru merkezi, engellilerin ayağına getirildi

02 Mart 2012 Cuma 11:10
Bu haber 366 kez okundu

Ankara’nın Polatlı ilçesinde Özürlü Memur Seçme Sınavına başvuracak adaylar için başvuru merkezi engellilerin ayağına getirildi.         Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri...

Başvuru merkezi, engellilerin ayağına getirildi
Ankara’nın Polatlı ilçesinde Özürlü Memur Seçme Sınavına başvuracak adaylar için başvuru merkezi engellilerin ayağına getirildi.

        Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) için başvurular başladı. Türkiye Beyazay Derneği Polatlı Şubesi tarafından sınava katılacak yaklaşık 50 engelli adaya başvuru kolaylığı sağlandı. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünde görevli memurlar Polatlı’ya gelerek, sınava girecek adayların başvurularını kabul etti.

        Türkiye Beyazay Derneği Polatlı Şube Başkanı Ziya Suluyer, ÖMSS'ye girecek olan engellilerin İl Müdürlüğüne giderek ön taahhüt belgelerini alıp ÖSYM başvuru merkezlerine başvuru yapması gerektiğini söyledi. Suluyer, “Belediye Başkanımız Yakup Çelik’in girişmeleri ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden gelen görevliler sınava girecek adaylarımızın başvurularını kolayca yaptı.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder