banner181

PTT, personelini eğitiyor

02 Mart 2012 Cuma 11:01
Bu haber 4568 kez okundu

PTT Samsun Başmüdürlüğü, personeli için psikolojik destek ve kurumsal aidiyet eğitimi başlattı. PTT Samsun Başmüdürü Adnan Sert, eğitimle müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflediklerini söyledi.         28...

PTT, personelini eğitiyor
PTT Samsun Başmüdürlüğü, personeli için psikolojik destek ve kurumsal aidiyet eğitimi başlattı. PTT Samsun Başmüdürü Adnan Sert, eğitimle müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

        28 Şubat’ta başlayan eğitimlerin kurumun prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade eden Sert, eğitimin 6 gün süreceğini bildirdi. Başmüdür Sert, “Personelin müşteri hizmeti kavramını yeniden gözden geçirip değerlendirmelerini için fırsat meydana getirmeyi, teknik bilginin yanı sıra müşteri ile iletişimin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymayı, iletişim anahtarını daha verimli ve rahatlatıcı kullanmanın inceliklerini ve ipuçlarını paylaşmayı, müşteri hizmetinde kendi kontrollerinin olduğu yerlerde sürekli iyileştirmenin öneminin vurgulanmasını ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder