banner181

Annesine saldıran kapkaççıları YouTube’da arıyor

02 Mart 2012 Cuma 03:31
Bu haber 365 kez okundu

İtalya’da, annesi kapkaççıların saldırısına uğrayan bir genç, güvenlik kamerasından elde ettiği görüntüyü YouTube’da paylaştı. Genç, videonun altına, “Saldırganları bulmama yardım eden kişiye 2 bin euro vereceğim” yazdı....

Annesine saldıran kapkaççıları YouTube'da arıyor
İtalya’da, annesi kapkaççıların saldırısına uğrayan bir genç, güvenlik kamerasından elde ettiği görüntüyü YouTube’da paylaştı. Genç, videonun altına, “Saldırganları bulmama yardım eden kişiye 2 bin euro vereceğim” yazdı.

Olay, 28 Şubat’ta Napoli’de meydana geldi. Yolda yürüyen bir kadın, otomobilden inen 2 kapkaççının saldırısına uğradı. Çantasını vermemek için direnen kadına tekme ve tokat atan saldırganlar, çantayı kapıp araçlarına bindi ve hızla uzaklaştı. Sinirlenen kadın, otomobile tekmeler savursa da hırsızlara engel olamadı. Yaşananlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntüleri paylaşan ‘munciguerragiuseppe’ adlı kullanıcı, videonun altına düştüğü notta, “Bu kadın benim annem. Eğer kapkaççıları tanıyorsanız bana e-mail attın. Böylece onlara savunmasız bir insana nasıl tokat atılır, öğreteyim. Yardımcı olacak kişilere 2 bin euro vereceğim” ifadelerini kullandı. Napoli polisinin kapkaççıları bulmak için çalışma başlattığı öğrenildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder