banner181
banner210

MÜSİAD Sivas Şubesi, İstanbul'daki saldırıyı kınadı

01 Mart 2012 Perşembe 13:56
Bu haber 388 kez okundu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Tahir Kavdır, İstanbul Sütlüce'deki bambalı saldırıyı kınadı. Kavdır, "Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırılar amacına ulaşamayacaktır....

MÜSİAD Sivas Şubesi, İstanbul'daki saldırıyı kınadı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Tahir Kavdır, İstanbul Sütlüce'deki bambalı saldırıyı kınadı. Kavdır, "Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırılar amacına ulaşamayacaktır. "dedi.

İstanbul Sütlüce’de bulunan MÜSİAD Genel Merkezi'ne yönelik gerçekleştirilen saldırı nedeniyle Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Tahir Kavdır yazılı bir açıklama yaptı. Kavdır, Bugün Sütlüce’de MÜSİAD genel merkezinde gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek şu görüşleri dile getirdi: "Sütlüce’de kimliği belirsiz kişiler tarafından emniyet güçlerimize yönelik düzenlenen menfur saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Terör ve şiddet olayları hiçbir zaman amacına ulaşamamıştır. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik bu ve benzer saldırılar da amacına ulaşamayacaktır. Başta emniyet mensupları olmak üzere, tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder