banner181

OMV’ye yeni yönetici

01 Mart 2012 Perşembe 13:16
Bu haber 4566 kez okundu

OMV Petrol Ofisi A.Ş. ile OMV Gaz ve Enerji Holding A.Ş. İdari Kadrosuna Yeni Yönetici olarak Hilmar Kroat- Reder atandı. Reder, OMV Petrol Ofisi A.Ş. İcra Komitesi ile OMV Gaz ve Enerji Holding A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi olarak...

OMV'ye yeni yönetici
OMV Petrol Ofisi A.Ş. ile OMV Gaz ve Enerji Holding A.Ş. İdari Kadrosuna Yeni Yönetici olarak Hilmar Kroat- Reder atandı. Reder, OMV Petrol Ofisi A.Ş. İcra Komitesi ile OMV Gaz ve Enerji Holding A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi olarak görev yapacak.

        OMV’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Hilmar Kroat-Reder, 1 Şubat 2012 tarihi itibariyle, OMV’nin Türkiye yönetim ekibine katılarak, OMV Petrol Ofisi A.Ş. İcra Komitesi ve OMV Gaz ve Enerji Holding A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Üyesi oldu. 2002 yılından bu yana OMV bünyesinde çalışmakta olan Kroat-Reder, halen OMV Petrom S.A’nın Gaz, Enerji ve Kimyasallardan Sorumlu İcra Komitesi Üyesi olarak görevini sürdürmekte. Hilmar Kroat-Reder’in, OMV Petrol Ofisi ile OMV Gaz ve Enerji şirketlerinin yönetiminde görev alırken geçici bir süre için de OMV Petrom’daki görevine de devam edeceği bildirildi.

        OMV Petrol Ofisi CEO’su Gülsüm Azeri, Hilmar Kroat-Reder’in yeni görevine atanmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: "Hilmar Kroat-Reder son 10 yıldır OMV Grubu’nda çeşitli görevlerde kazandığı engin tecrübesiyle, Gaz ve Enerji faaliyetleri alanında şirketimize teknik ve stratejik yetkinlik getirecektir. Çeşitli branşlardaki bilgi birikimi ve katıldığı birçok başarılı proje dolayısıyla, Hilmar Kroat-Reder’in faaliyetlerimize artı değer katacağına inanıyorum."
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder