banner181
banner210

HAK-İŞ'ten polise yapılan bombalı saldırıya kınama

01 Mart 2012 Perşembe 13:02
Bu haber 1318 kez okundu

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, İstanbul Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı ve MÜSİAD binası yakınında çevik kuvvet midibüsünün geçişi sırasında 10 polis memurunun yaralanmasına neden olan bombalı saldırıyı kınadı. HAK-İŞ...

HAK-İŞ'ten polise yapılan bombalı saldırıya kınama
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, İstanbul Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı ve MÜSİAD binası yakınında çevik kuvvet midibüsünün geçişi sırasında 10 polis memurunun yaralanmasına neden olan bombalı saldırıyı kınadı.

HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan, yaptığı yazılı açıklamada, "İstanbul Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı ve MÜSİAD binası yakınında çevik kuvvet midibüsünün geçişi sırasında meydana gelen ve 10 polis memurunun yaralanmasına neden olan hain saldırıyı nefretle kınıyoruz. Bu saldırının tek amacı, ülkemizin huzur ve istikrarını bozmak, toplumda bir gerilim ve kutuplaşma yaratmak, bir panik ve korku havası estirmektir. Halkımız bu oyuna gelmeyecektir. Bu dönemde hem daha serinkanlı olmak hem de birlik ve dayanışma duygularını güçlendirmek zorundayız. Toplumun en büyük beklentisi barıştır, kardeşliktir, huzurdur, demokrasidir, hukuktur, refahtır. Ülkenin birlik ve bütünlüğünü hedef alan terör saldırıları ile hiçbir yere varılamayacağı ise bir gerçektir. HAK-İŞ olarak, saldırıyı nefretle kınıyor, emniyet teşkilatımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaralanan polislerimize de acil şifalar diliyoruz." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder