banner181
banner210

Alaşehir Belediyespor Karate Takımı Manisa birincisi oldu

01 Mart 2012 Perşembe 13:01
Bu haber 454 kez okundu

Alaşehir Belediyespor Karate Takımı, sekiz kulübün arasından sıyrılarak Manisa birincisi oldu. Manisa Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu'ndaki müsabakalara 35 sporcuyla katılan Alaşehir Belediyesi, kata ve kumite dallarında 23 birincilik, 4 ikincilik...

Alaşehir Belediyespor Karate Takımı Manisa birincisi oldu
Alaşehir Belediyespor Karate Takımı, sekiz kulübün arasından sıyrılarak Manisa birincisi oldu. Manisa Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu'ndaki müsabakalara 35 sporcuyla katılan Alaşehir Belediyesi, kata ve kumite dallarında 23 birincilik, 4 ikincilik ve 2 üçüncülük elde etti.

Alaşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Avşar, “Karate takımımızın antrenörü Bilal Gültekin, geçen ay ferdi Avrasya üçüncüsü olarak hem ilçemizi hem ilimizi hem de ülkemizi başarıyla temsil etmişti. Bunun üzerine bir de il birinciliğini takım olarak kazanmak, bizlere haklı bir gurur yaşatmıştır. Bütün sporcularımızı kutluyoruz. Hiçbir konuda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Gökhan Karaçoban’a da şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi. Antrenör Gültekin de, “Bugüne dek katıldığımız her şampiyonadan, gerek ferdi gerek takım halinde derecelerle döndük. Belediye Başkanımız Karaçoban’a ve Alaşehir halkına teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder