banner181

Batmanlı sporcu Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 3. oldu

01 Mart 2012 Perşembe 12:27
Bu haber 412 kez okundu

Batmanlı sporcusu Deniz Baran, Türkiye Wushu Federasyonu’nun Antalya’da düzenlediği genç ve büyükler Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 3. oldu.    Batman Spor Akademisi Kulübü sporcusu Deniz Baran, teakvondo boks ve güreş...

Batmanlı sporcu Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 3. oldu
Batmanlı sporcusu Deniz Baran, Türkiye Wushu Federasyonu’nun Antalya’da düzenlediği genç ve büyükler Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 3. oldu.

    Batman Spor Akademisi Kulübü sporcusu Deniz Baran, teakvondo boks ve güreş kombinasyonundan oluşan wushu sporunda derece yaparak Batman’a Türkiye 3.'sü olarak döndü.

    Son bir yılda büyük başarılar elde edip şampiyonlar yetiştiren Batman Spor Akademisi Kulübü Başkanı, wushu kungfu il temsilcisi Abdulaziz Velioğlu, Batman gençliğinin çok kabiliyetli olduğuna vurgu yaparak, “Gençlerimiz teknik ve taktik olarak yetiştirildiğinde Batman’ı hak ettiği seviyeye kolay taşıyabileceklerini kanıtlamış oldular.” dedi.

    Abdulaziz Velioğlu konuşmasının devamında katkılarından dolayı Batman Valisi Ahmet Turhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aydın Ekinci ve kurum personeline teşekkür etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder