banner181

SP Genel Başkanı Kamalak yarın Osmaniye’ye geliyor

01 Mart 2012 Perşembe 12:23
Bu haber 325 kez okundu

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın yarın Osmaniye’ye geleceği bildirildi.İl Başkanı Osman Eroğlu, genel başkanlarının, merhum Erbakan’ı anma ve onu konu alan şiir yarışmasının ödül törenine katılmak üzere geleceğini...

SP Genel Başkanı Kamalak yarın Osmaniye'ye geliyor
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın yarın Osmaniye’ye geleceği bildirildi.

İl Başkanı Osman Eroğlu, genel başkanlarının, merhum Erbakan’ı anma ve onu konu alan şiir yarışmasının ödül törenine katılmak üzere geleceğini söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak’ın saat 19.00'da Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan ‘Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anma ve şiir yarışması ödül törenine katılacağını belirten Eroğlu, “Genel başkanımız Cuma günü saat 10.00’da Adana Havalimanına inecek. Toprakkale ilçemizde karşılanacak olan genel başkanımız buradan Cuma Namazını şehir merkezindeki Büyük Camiinde kılacak. Saat 14.00’da Galericiler Sitesindeki Yeni Buluş Yemekçilikte basın toplantısı düzenleyecek. Akşam saatlerinde ise merhum genel başkanımız Erbakan’ı anma ve onu konu alan şiir yarışmamızın ödül törenine katılacaktır.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder