banner181

Emniyet Müdürü Çapkın, yaralı polis memurlarını ziyaret etti

01 Mart 2012 Perşembe 12:21
Bu haber 1175 kez okundu

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Sütlüce’de Çevik Kuvvet aracına yönelik bombalı saldırıda yaralanan polis memurlarını tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Çapkın saldırı sonrası hastaneye sevk edilen 15 polis memuru...

Emniyet Müdürü Çapkın, yaralı polis memurlarını ziyaret etti
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Sütlüce’de Çevik Kuvvet aracına yönelik bombalı saldırıda yaralanan polis memurlarını tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Çapkın saldırı sonrası hastaneye sevk edilen 15 polis memuru ve 1 vatandaşın durumunun gayet iyi olduğunu aktardı.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Beyoğlu Sütlüce’de seyir halindeki polis aracına yönelik bombalı saldırıda yaralanan 3 polis memuru ve 1 vatandaşı tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti. Yaklaşık yarım saat hastanede kalan Çapkın, doktorlardan bilgi aldı.

Hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını cevaplayan Emniyet Müdürü, olay sonrası 15 polis memuru ve bir vatandaşın hastaneye götürüldüğünü söyledi. Çapkın, "Hepsi ayakta tedavi ediliyor ve sağlık durumları çok iyi. Hayati tehlikeis olan yok çok şükür..." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder