banner181

Bilgisayar radyasyonuna çözüm bulundu!

01 Mart 2012 Perşembe 11:46
Bu haber 547 kez okundu

Bilim insanlarının elektronik cihazların insan sağlığına olan zararları hakkında uyarıları devam ederken, bu soruna çözüm bir Japon ürününden geldi. Pulse Clean isimli ürün bu konudaki arayışa getirdiği çözümlerin sadece telefonlarla...

Bilgisayar radyasyonuna çözüm bulundu!
Bilim insanlarının elektronik cihazların insan sağlığına olan zararları hakkında uyarıları devam ederken, bu soruna çözüm bir Japon ürününden geldi. Pulse Clean isimli ürün bu konudaki arayışa getirdiği çözümlerin sadece telefonlarla sınırlı olmadığını kanıtladı.
Türkiye’de bilimsel otoritelerin raporlarına sahip olan Pulse Clean, bilimsel raporlara bir yenisini de Japonya’dan kattı. Pulse Clean, sağlıklı iyonlar olarak da bilinen Hydroxyl iyonlarını bulunduğu çevreye yayarak pozitif iyon radyasyonunu nötralize ediyor. Elektromanyetik radyasyon tehlikesine karşı önlem alınması gerekirken, alınmaması durumunda, radyasyon tehlikesi çocukları ve aileleri ciddi şekilde kanser ve benzeri hastalıklarla karşı karşıya kalmaya sebep olmaktadır. Biyomedikal mühendisliği raporlarına göre 10 yıldır cep telefonu kullanıcısı olan her insanda kulak içi tümörü oluşmuş durumda. Elektronik kirliliğe çözüm getirilmediği takdirde bir çok hastalıkta patlama olması bekleniyor.
Pulse Clean tüm bu riskleri en aza indirme iddiasıyla çıkan ileri teknoloji bir Japon ürünü. Günlük hayatta karşılaşılan baş ağrısı, yorgunluk, stres, halsizlik ve daha birçok rahatsızlığın, çevremizde yer alan elektronik cihazların yaydığı radyasyon sonucu ortaya çıktığını bilinmekte. Pulse Clean 14 yıllık kalitesiyle bu soruna bilimsel çözüm getiren farklı bir ürün.
Birçok elektronik alete uygun farklı modelleri olan Pulse Clean yakında çocuklara ve bayanlara yönelik modellerini piyasaya sürecek. Çok özel bir üretim projesi olan ürünü farklı şekillerde üretmek uzun bir Ar-Ge süreci almış. Yeni modellerin etki gücü en az eskiler kadar güçlü.
Amerikan Buluşlar Kongresi’nden “En iyi buluş” ödülünü alan patentli ürün Pulse Clean’in, temiz kullanıldığı takdirde her hangi bir kullanım süresi yok.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder