banner181

Karaman Muhtarlar Derneği'nden, Başkan Uğurlu'ya ziyaret

01 Mart 2012 Perşembe 11:20
Bu haber 373 kez okundu

Karaman Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na yeniden seçilen Karamanoğlu Mehmetbey Mahallesi Muhtarı Yahya Soytürk, yeni yönetimiyle birlikte Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’yu ziyaret etti. “Allah bu görevimizde bizleri utandırmasın” diyerek...

Karaman Muhtarlar Derneği'nden, Başkan Uğurlu'ya ziyaret
Karaman Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na yeniden seçilen Karamanoğlu Mehmetbey Mahallesi Muhtarı Yahya Soytürk, yeni yönetimiyle birlikte Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’yu ziyaret etti. “Allah bu görevimizde bizleri utandırmasın” diyerek konuşmasına başlayan Muhtarlar Derneği Başkanı Soytürk, “Tekrar görev aldığımız derneğimizde yönetim olarak faaliyetlerimiz artarak devam edecek. Belediyemiz ile istişare içerisinde çalışıyoruz. Sorunlarımıza, taleplerimize hemen cevap veriliyor. Başkanımızın geliştirdiği projeler ve yaptığı çalışmalarla Karaman’ın daha iyi bir konuma geldiğini görüyoruz. Bizlere olan desteklerinden dolayı yönetim kurulum adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

     Karaman Belediye Başkanı Kamil Başkan Uğurlu da Muhtarlar Derneği Başkanı Soytürk ve yönetim kurulu üyelerini yeni görevlerinden dolayı tebrik etti. Uğurlu, “Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Siz bu görevi lâyıkıyla yerine getiriyorsunuz. Tekrar bu göreve gelmeniz zaten bunun bir göstergesi. Sizler halkımızla bizim aramızda bir köprü vazifesi görüyorsunuz.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder