banner181

Görgü tanığı: Motosiklet parçalanmıştı

01 Mart 2012 Perşembe 11:10
Bu haber 1901 kez okundu

Beyoğlu Sütlüce’de meydana gelen patlamanın görgü tanığı, önce şiddetli bir ses duyduklarını sesle birlikte çevre binalarda hasar oluştuğunu belirtti. Patlama sesi ile birlikte oturduğu binanın camından baktığını ifade eden görgü...

Görgü tanığı: Motosiklet parçalanmıştı
Beyoğlu Sütlüce’de meydana gelen patlamanın görgü tanığı, önce şiddetli bir ses duyduklarını sesle birlikte çevre binalarda hasar oluştuğunu belirtti. Patlama sesi ile birlikte oturduğu binanın camından baktığını ifade eden görgü tanığı, parçalanmış bir motosiklet gördüğünü kaydetti.

MÜSİAD binası önünde çevik kuvvet polisinin geçişi sırasında uzaktan kumandalı bombanın patlatılması sonucu aralarında çevik kuvvet polislerinde bulunduğu 10 kişi yaralandı. Patlamada çevre binalar sivil araçlar ve çevik kuvvet obüsünde hasar oluştu. Yaralı polisler olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Çevre sakinleri saat 8:45 sıralarında meydana gelen patlama ile birlikte şiddetli bir ses duyduklarını kaydetti. Sesin ardından oturduğu binanın camına çıktığını ifade eden görgü tanığı parçalanmış bir motosiklet gördüm.” dedi.

Bu arada polis ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri sürüyor. Patlamada en çok hasarı gören çevik kuvvet polisi minibüsünü üzerinde inceleme yapan polisler patlayıcının cinsine dair delil aradı.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder