banner181

Bursa’da artan kar yağışı eğitime yine ara verdirdi

01 Mart 2012 Perşembe 09:50
Bu haber 356 kez okundu

Bursa'da sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı etkisini artırırken, bazı ilçelerde okullarda eğitime yine bir gün ara verildi.         Yurdu etkisi altına alan kar yağışı Bursa'da...

Bursa'da artan kar yağışı eğitime yine ara verdirdi
Bursa'da sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı etkisini artırırken, bazı ilçelerde okullarda eğitime yine bir gün ara verildi.

        Yurdu etkisi altına alan kar yağışı Bursa'da da etkili oluyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinde bugün eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildi. Bu hafta içinde kar yağışı nedeniyle hemen hemen her gün okullara birer gün ara verilmişti.

        Sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı, özellikle trafiği aksatıyor. Beyaza bürünen kentte kar yağışının gün boyu etkili olması bekleniyor. Vatandaşlar ise kar yağışını bütün olumsuzlarlara rağmen olumlu buluyor. Kar yağışının bereket olduğunu anlatan vatandaşlar, yıllardır ilk kez bu kadar etkili bir kış mevsiminin yaşandığını belirttiler.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder