banner181
banner210

Manisa'da çete suçundan 17 kişi adliyeye sevk edildi

01 Mart 2012 Perşembe 09:26
Bu haber 581 kez okundu

Manisa'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, aralarında zabıta, yerel gazete sahibi, polis memuru ve çok sayıda fırıncının da bulunduğu 17 kişi İzmir Adliyesi'ne sevk edildi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü...

Manisa'da çete suçundan 17 kişi adliyeye sevk edildi
Manisa'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, aralarında zabıta, yerel gazete sahibi, polis memuru ve çok sayıda fırıncının da bulunduğu 17 kişi İzmir Adliyesi'ne sevk edildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, ekmek fiyatlarında tekelleşme, un fiyatlarıyla oynama, haraç, yağma, ticari hürriyetten yoksun bırakma ve silahlı çete kurma suçları kapsamında yapılan operasyonda gözaltına alınan zanlılar, sabahın erken saatlerinde Manisa Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Sağlık kontrolundan sonra tekrar Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen zanlılar, buradan da İzmir Adliyesi’ne sevk edildi.

Gözaltına alınan kişiler şunlar: Manisa Belediyesi Zabıta Müdürü Aydoğan İ., geçen hafta fuhuş iddiasıyla gözaltına alınan ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Zabıta Amiri Mustafa D., eski Ulaşım İşleri ve Zabıta Müdürü Ümit E., zabıta memuru Fatih T., trafik polisi Atakan T., Celal Bayar Üniversitesi çalışanı Sami T., Tolga K., Aykut K., Hakan G., Selim V., Yücel Y., Zafer Ş., yerel gazete sahibi Mevlüt Ç., Mustafa G., Kemal E., Arif E. ve emekli banka müdürü Mustafa K.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder