banner181

Hastalar evlerinde tedavi ediliyor

29 Şubat 2012 Çarşamba 13:06
Bu haber 585 kez okundu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Tabipliği, evlerinden çıkamayan hasta vatandaşları evinde tedavi ediyor. Durumu acil olanlar ise Zabıta Müdürlüğü'ne ait araçlarla sağlık merkezlerine ulaştırılıyor. Ereğli Belediye Baştabipliği...

Hastalar evlerinde tedavi ediliyor
Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Tabipliği, evlerinden çıkamayan hasta vatandaşları evinde tedavi ediyor. Durumu acil olanlar ise Zabıta Müdürlüğü'ne ait araçlarla sağlık merkezlerine ulaştırılıyor.

Ereğli Belediye Baştabipliği olumsuz hava şartlarında, kent halkına sağlık hizmeti götürmeye devam ediyor. Hava şartları nedeniyle sağlık kurumlarına gidemeyen ve tedavisini devam ettiremeyen hastalara belediye sağlık ekipleri enjeksiyon, serum, pansuman ve tansiyon ölçümü gibi sağlık hizmetleri veriyor. Baştabiplik, hastaların diğer sağlık kuruluşlarına sevkinde de zabıta aracı ile ekibine eşlik ederek çözüyor. Belediye Tabipliği'nden yapılan açıklamada “Vatandaşlarımız bu hizmetlerden yararlanabilmesi için 7/24 çalışan Zabıta Müdürlüğünü arayarak sağlık personeline ulaşabilir, ayrıca belediye baştabipliğimizin gün içindeki çalışma saatlerinde, 333 1 285 ve 333 1 286 numaralı telefonlarını arayarak sağlık personeliyle direkt görüşebilirler.” denildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder