banner181

Şuhutlu umreciler törenle uğurlandı

29 Şubat 2012 Çarşamba 12:50
Bu haber 3098 kez okundu

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinden kutsal topraklara gidecek olan umreciler, Yeni Cami imam hatibi Nurettin Özdemir’in dualarıyla uğurlandı. Şuhut Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞUSİAD)'nin organizasyonuyla umre gidecek olan 76 kişi...

Şuhutlu umreciler törenle uğurlandı
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinden kutsal topraklara gidecek olan umreciler, Yeni Cami imam hatibi Nurettin Özdemir’in dualarıyla uğurlandı.
Şuhut Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞUSİAD)'nin organizasyonuyla umre gidecek olan 76 kişi için Şuhut Kocatepe Dershanesi önünde tören düzenlendi. Umre yolcuları, yakınları ile vedalaşırken oldukça duygulu anlar yaşadı. Gidemeyip uğurlayanlar göz yaşlarına hakim olamadı. Şuhut’tan İstanbul’a 2 otobüsle hareket eden yolcular, İstanbul’dan Medine’ye geçecek. Umre ziyareti 13 gün sürecek. ŞUSİAD Başkanı Osman Ayçiçek “Geçtiğimiz senelerde umreye gitmiştik, o zaman 40 kişilik bir kafile vardı. Şimdi daha fazla kişi ile umre organizasyonu yapıyoruz. Bu talebin artması mutluluk verici. Bundan sonra da organizasyonlarımız devam edecek.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder