banner181
banner210

Tapu dairesinde sürpriz doğum günü duygulandırdı

29 Şubat 2012 Çarşamba 11:51
Bu haber 611 kez okundu

Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü'ne işlem yapmak için giden Nayıf Seyhan isimli vatandaş, memurların doğum günü sürpriziyle karşılaştı. Hayatında ilk defa doğum gününün kutlandığını söyleyen Seyhan, sürpriz karşısında duygulandı....

Tapu dairesinde sürpriz doğum günü duygulandırdı
Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü'ne işlem yapmak için giden Nayıf Seyhan isimli vatandaş, memurların doğum günü sürpriziyle karşılaştı. Hayatında ilk defa doğum gününün kutlandığını söyleyen Seyhan, sürpriz karşısında duygulandı.

Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü’ne işlem yapmaya gelen, evraklarını teslim ettikten sonra beklemeye başladı. Bu sırada belgeleri hazırlayan Elveda Çelik isimli memur, Nayıf Seyhan’ın 60. yaş günü olduğunu fark etti. Konu Tapu Şube Müdürü Erkan Gündoğan’a aktarılması üzerine pasta alındı ve vatandaşa doğum günü sürprizi hazırlandı. İşlem için odaya çağrılan Nayıf Seyhan, müdürlük personeli tarafından pasta ve alkışlarla karşılandı. İlk başta ne olduğunu anlayamayan Seyhan, sürprizin kendisi için olduğunu anlayınca duygulandı.

Memurlarla birlikte doğum günü pastasını üfleyen ve sürpriz karşısında gözleri dolan Seyhan, “Hayatım boyunca ilk defa doğum günüm kutlanıyor. Beni çok mutlu ettiniz.” dedi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder