banner181
banner210

Mardin'de terör örgütü KCK operasyonu

29 Şubat 2012 Çarşamba 11:35
Bu haber 1358 kez okundu

Güvenlik güçlerinin Mardin'inde terör örgütü KCK'ya yönelik düzenlediği operasyonda 13 kişi gözaltına alındı. Zanlıların ev ve gösterdikleri yerde yapılan aramalarda 15 el yapımı bomba ile 15 molotof kokteyli ele geçirildi.         Mardin'de...

Mardin'de terör örgütü KCK operasyonu
Güvenlik güçlerinin Mardin'inde terör örgütü KCK'ya yönelik düzenlediği operasyonda 13 kişi gözaltına alındı. Zanlıların ev ve gösterdikleri yerde yapılan aramalarda 15 el yapımı bomba ile 15 molotof kokteyli ele geçirildi.

        Mardin'de terör örgütü KCK'nın gençlik yapılanmasına yönelik operasyon yapıldı. Mardin Emniyet Müdürlüğü Terör ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerinde PKK- KCK terör örgütünün gençlik yapılanmasına yönelik operasyonda, araç yakma, molotof kokteyli ve el yapımı bomba atma, kundaklama eylemlerine karıştıkları tespit edilen 13 kişiyi gözaltına aldı. Şahısların evlerinde yapılan aramalarda 15 adet el yapımı bomba ve 15 adet kullanıma hazır molotof kokteyli ele geçirildi. Gözaltına alınan zanlılarla ilgili işlemler devam ediyor.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder