banner181

Özel Bahaddin Bey Koleji öğrencileri, kardeş okulu ziyaret etti

29 Şubat 2012 Çarşamba 11:20
Bu haber 690 kez okundu

Diyarbakır Özel Bahaddin Bey Koleji öğrencileri, kardeş okul Yeşildallı Köyü İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.         Diyarbakır’da Nehir Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren Özel Bahaddin...

Özel Bahaddin Bey Koleji öğrencileri, kardeş okulu ziyaret etti
Diyarbakır Özel Bahaddin Bey Koleji öğrencileri, kardeş okul Yeşildallı Köyü İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.

        Diyarbakır’da Nehir Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren Özel Bahaddin Bey İlköğretim Okulu öğrencileri, kardeş okulları Yeşildallı Köyü İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Okulun öğretmenlerinden Ahmet Demir ve Fahrettin Çolak’ın organize ettiği ziyarette öğrenciler birbirleriyle kaynaşarak çeşitli sosyal faaliyet ve yarışmalarla dolu eğlenceli bir gün geçirdi. Öğrenciler velileriyle birlikte hazırladıkları hediyelerini kardeşlerine verdi.

        Özel Bahaddin Bey İlköğretim Okulu Müdürü Adem Ergin, kardeşliği ön plana çıkaran faaliyetleri devamlı olarak desteklediklerini ve öğrencilerin kardeşlik yönlerini pekiştirmek amacıyla bu tür faaliyetlere devam edeceklerini söyledi. Yeşildallı İlköğretim Okulu öğretmenleri ise ziyaretten çok memnun olduklarını, öğrencilerin tanışmaları, kaynaşmaları, paylaşmalarının çok güzel bir faaliyet olduğunu ifade etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder