banner181

İTÜ Kariyer Günleri Etkinliği’ nde İnform A.Ş.’ de yer aldı…

29 Şubat 2012 Çarşamba 15:48
Bu haber 774 kez okundu

"Kariyer Günleri etkinliği, İTÜ öğrencisinin staj bulma gibi bir sorunu olmasını ortadan kaldırmayı amaçlayan ve öğrencilerin şirketler ile görüşerek kendi bölümleri ve çalışabilecekleri sektörler hakkında bilgi kazanmalarını sağlamayı amaçlayan bir etkinliktir.

İTÜ Kariyer Günleri Etkinliği' nde İnform A.Ş.' de yer aldı…
Bu sene 4.’sü düzenlenen, toplamda 26 firmanın stand açarak öğrencilerin staj ve iş başvuruları için öğrenciler ile birebir görüştükleri Kariyer Günleri etkinliğinde, 5 gün boyunca etkinlik alanı öğrencilerin yoğun ilgisi nedeniyle sürekli dolu haldeydi.

Katılan şirketlerin olumlu dönüşü ve her geçen gün artan şirket sayısı ile Elektrik-Elektronik Fakültesi ve Bilgisayar– Bilişim Fakültesi’ne hitap eden şirket sayısının çokluğu, etkinliğin hem öğrenciler hem de şirketler açısından başarılı geçtiğinin özetiydi.

Kariyer Günleri etkinliğinin katılımcı sayısı toplamda 5000’e yaklaşarak fakültenin içerisinde yer alması avantajının yani sıra diğer fakülteler ve diğer üniversiteler tarafından da takip edildiğinin göstergesi oldu.

Etkinliği düzenleyen Türkiye'nin En Aktif Bilim ve Teknoloji Kulübü ünvanına sahip ITÜ IEEE Öğrenci Kulübü, 70 kişilik organizasyon ekibi sayesinde sıkıntılar çıkmadan herkesin memnun olduğu bir etkinlik olmasını sağladı.

Organizasyonun altın sponsorlarından olan İnform A.Ş.’ nin de standı etkinlik alanında yer aldı. İnform A.Ş. yetkilileri, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, firma ve ürünleri hakkında bilgi verdi. 
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder