banner181

Özürlü memur seçme sınavına hazırlık kursu başladı

29 Şubat 2012 Çarşamba 11:28
Bu haber 468 kez okundu

Çukurova Belediyesi 29 Nisan'da yapılacak özürlü memur seçme sınavına hazırlanmak isteyen işitme engelliler için ücretsiz kurs açtı. Çukurova İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile Çukurova Belediyesi tarafından 29 Nisan'da yapılacak özürlü...

Özürlü memur seçme sınavına hazırlık kursu başladı
Çukurova Belediyesi 29 Nisan'da yapılacak özürlü memur seçme sınavına hazırlanmak isteyen işitme engelliler için ücretsiz kurs açtı.

Çukurova İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile Çukurova Belediyesi tarafından 29 Nisan'da yapılacak özürlü memur seçme sınavına katılmak isteyen işitme engelli öğrencilere yönelik ücretsiz kurs açıldı.

Güzelyalı Toplum Merkezi’nde açılan kurslar cumartesi ve pazar günleri saat 08.00 ile 17.20 arasında yapılacak. İki gurup halinde açılan kurslara isteyen tüm işitme engelli öğrencilerin katılabileceğini ifade eden Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, kursta verilecek eğitimin sınav içeriği ile paralel olacağını söyledi.

Başkan Arıkan, kursun amacının işitme engellilere özürlü memur seçme sınavına yönelik yetenek kazandırmak ve başarı oranları arttırmak olduğunu açıkladı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder