banner181
banner210

Müze soyguncuları Mardin ve İzmir’de yakalandı

29 Şubat 2012 Çarşamba 11:01
Bu haber 511 kez okundu

Mardin Müzesi'nden iki adet altın kemer ve bir adet altın sikke çalan 3 kişi yakalandı. Kızıltepe ilçesine bağlı Sürekli köyündeki kanalizasyon kazısında bulunan küplerin içinden çıkan değerli eşyalardan bir kısmı geçen yıl şubat...

Müze soyguncuları Mardin ve İzmir'de yakalandı
Mardin Müzesi'nden iki adet altın kemer ve bir adet altın sikke çalan 3 kişi yakalandı.

Kızıltepe ilçesine bağlı Sürekli köyündeki kanalizasyon kazısında bulunan küplerin içinden çıkan değerli eşyalardan bir kısmı geçen yıl şubat ayında çalındı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 23 Şubat 2012 günü Mardin ve İzmir ilinde eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Olayın iştirakçileri oldukları anlaşılan A.K. ve S.S. isimli şahıslar Mardin’de, R.B. isimli şahıs ise İzmir ilinde yakalandı. Şahıslar, çıkarıldıkları adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Polis ekipleri, Dargeçit ilçesinde gerçekleştirilen bir hırsızlık olayının faillerini de yakaladı. Farklı tarihlerde ev ve iş yerinden hırsızlık yapan K.D. ve S.S., çalmış oldukları laptop, kamera, fotoğraf makinesi ve diğer suç delilleriyle yakalandı. Şahıslar, çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder