banner181
banner210

Engelli genç yangından son anda kurtarıldı

29 Şubat 2012 Çarşamba 03:42
Bu haber 939 kez okundu

Beyoğlu’nda, 3 katlı bir binanın çatı katında yangın çıktı. Alevler alt katlara da sirayet edince binada yaşayanlar mahsur kaldı. Yürüme engelli bir genç, itfaiye ekiplerince alevlerden son anda kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre, saat...

Engelli genç yangından son anda kurtarıldı
Beyoğlu’nda, 3 katlı bir binanın çatı katında yangın çıktı. Alevler alt katlara da sirayet edince binada yaşayanlar mahsur kaldı. Yürüme engelli bir genç, itfaiye ekiplerince alevlerden son anda kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, saat 01.00 sıralarında, Piyalepaşa Mahallesi Şenay Sokak’ta bulunan 3 katlı binanın çatısında henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Alevler kısa sürede bütün çatıyı kapladı. Olay yerine Beyoğlu ve Şişli itfaiye grupları sevk edildi. Alevlerin alt katlara da sıçraması nedeniyle binada yaşayanlar büyük panik yaşadı. İtfaiye ekipleri önce binada yaşayanları tahliye etti. Yürüme engelli bir genç, itfaiye ekiplerince fark edilerek binadan çıkarıldı. İtfaiye erinin omuzlarında binayı terk eden genç, sokakta bir sandalyeye oturtuldu.

Yangın yaklaşık 1 saat süren çalışma sonrası kontrol altına alındı. Soğutma çalışmalarının ardından, binada yaşayan vatandaşlar evlerine döndü.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder