banner181

Kırıkkale’de zincirleme kaza: 25 araç birbirine girdi

29 Şubat 2012 Çarşamba 00:59
Bu haber 514 kez okundu

Kırıkkale’de yoğun kar yağışı ve tipi sebebiyle oluşan zincirleme trafik kazasına 25 araç karıştı. 4 kişi yaralandı. Kaza, Kırıkkale - Kayseri karayolu Keskin rampası mevkiinde meydana geldi. Kayseri'den Kırıkkale'ye giden Kenan Şahin...

Kırıkkale'de zincirleme kaza: 25 araç birbirine girdi
Kırıkkale’de yoğun kar yağışı ve tipi sebebiyle oluşan zincirleme trafik kazasına 25 araç karıştı. 4 kişi yaralandı.

Kaza, Kırıkkale - Kayseri karayolu Keskin rampası mevkiinde meydana geldi. Kayseri'den Kırıkkale'ye giden Kenan Şahin yönetimindeki 16 KN 797 plakalı yolcu otobüsü ile sürücüsü henüz belirlenemeyen şeker yüklü 38 TP 505 plakalı TIR çarpıştı. Kaza yapan araçlara, Turgay Kılıç yönetimindeki 34 TL 0518 plakalı TIR, sürücüsü belirlenemeyen 38 PT 971 plakalı kamyon ile 21 araç çarptı.

Kaza sonrası bir araçta sıkışan 2 yaralı, itfaiyenin yoğun çabası sonucu kurtarıldı. Diğer araçlardaki 2 yaralı ile birlikte toplam 4 kişi hastanelere kaldırıldı. Kırıkkale-Kayseri karayolunda ulaşımın kontrollü olarak sağlanabildiği bildirildi. Yollarda tuzlama çalışması yapan karayolları ekipleri, kaza yapan araçlar yüzünden güçlükle ilerleyebildi.

Bu arada, Kırıkkale merkeze bağlı Kızıldere köyüne hasta almaya giden bir ambulans kara saplandı. Kızıldere köyündeki hastayı bir başka ambulans gelerek hastaneye kaldırdı. Kara saplanan ambulans, karayolları ekiplerinin çalışmaları sonucu kurtarıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder