banner181
banner210

Beypazarı ve Nallıhan'da taşımalı eğitime ara verildi

29 Şubat 2012 Çarşamba 00:39
Bu haber 491 kez okundu

Ankara'nın Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinde, riskli bölgelerde taşımalı eğitime kar sebebiyle ara verildi. Beypazarı'nda kar yağışı ve tipinin etkili olması nedeniyle ilçenin yüksek kesimlerinde bulunanan Dağşeyhler, Dudaş, Yukarıgüney,...

Beypazarı ve Nallıhan'da taşımalı eğitime ara verildi
Ankara'nın Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinde, riskli bölgelerde taşımalı eğitime kar sebebiyle ara verildi.

Beypazarı'nda kar yağışı ve tipinin etkili olması nedeniyle ilçenin yüksek kesimlerinde bulunanan Dağşeyhler, Dudaş, Yukarıgüney, Aşağıgüney, Nuhhoca,Yıldız, Mahmutlar, Kapullu, Yanlızçam, Gürsöğüt, Kargı köylerinden taşımalı eğitim ile eğtitm gören öğrenciler 29 Şubat günü izinli sayılacak. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Temur yüksek kesimlerde kar yağışının yoğun olması ve tipinin de bulunduğunu belirterek, bu nedenle riskli bölgelerden taşımalı eğitimle eğitim gören öğrencilere tedbir amaçlı olarak bir gün izin verildiğini söyledi.

Nallıhan’da da yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime ara verildi. Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, köy yollarında kar nedeniyle ulaşımın zorlaştığını bu nedenle taşımalı eğitime ara verildiğini açıkladı. Gönen, kar yağışının devam etmesi durumunda ilçe merkezinde de okulların tatil edilme ihtimalinin olduğunu söyledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder